moje podróżowanie

Moje podróżowanie zaczęło się dość późno,dopiero pod koniec szkoły średniej. Mój pierwszy samodzielny wyjazd to Bieszczady. Pojechałem autostopem, podróż z Bydgoszczy zajęła mi cały dzień. To była wariacka podróż ale dała mi satysfakcję. Niestety nie zachowały się żadne pamiątki z tej wyprawy ale w Bieszczady lubię wracać. Odczuwa się tam wciąż jeszcze atmosferę dzikich pól. Bywałem w Bieszczadach zimą, latem i jesienią. Oto kilka zdjęć z jednego z wyjazdów.

Lubię też odwiedzać inne polskie góry, choć od kiedy założyłem rodzinę rzadziej mam okazję wybrać się na włóczęgę. Tutaj kilka fotek z Tatr - sierpień 2002 - Czarny Staw, Kozi Wierch, Granaty, Dolina Pięciu Stawów i okolice.

Lubię też pojeździć na rowerze. Moja największa wyprawa to rowerowy objazd Chorwacji latem 2001 roku. W ciągu 20 dni, w sześcioosobowej grupie, przejechaliśmy około 1200 km przemierzając przez cały kraj z zachodu na wschód, odwiedziliśmy też kilka wysp i objechaliśmy Istrię. Dojazd i powrót pociągiem od granicy węgierskiej.

© Piotr Chamera, 2001–2016